KONST / Litografier / Färglitografi 7908160
nr 790 8160
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi , Franco Costa (f. 1934), 57/150, signerad, motivets mått: 70x100
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:41:13
500 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr